اطلاعیه ها
صفحه اصلی / اخبار حقوقی / تعویق افتادن آزمون وکالت ۹۹

تعویق افتادن آزمون وکالت ۹۹

به تعویق افتادن آزمون وکالت ۹۹

در این که آیا آزمون وکالت با تاخیر برگزار شود برای داوطلبین مفید است یا خیر اختلاف نظر وجود دارد . البته برای داوطلبین آزمون وکالت تعویق امتحان می تواند موجب افزایش انگیزه و مطالعه ی بیشتر شود .

البته برای گروه دیگری که زمان بندی ها را در آزمون رعایت می نمایند این تعویق می تواند کمی دردسر ساز شود . به همین جهت برای آن دسته از کسانی که فکر می کنند که اگر آزمون وکالت با تاخیر برگزار شود ، آنها نیز فرصت مطالعه ی بیشتر را خواهند داشت عرض می نمایم : دانش انسان هر چه بیشتر می شود ، بیشتر می فهمد که نمی فهمد .
کرونا covid 19 به هر شکلی که باشد دروغ باشد یا راست و تاثیر آن در چه حد است ، با متخصصین کار باشد اما باید دید که بهای امتحان دادن چیست ؟

آن چیزی که اینطرف به دست می آید چند صد وکیل کارآموز دادگستری است که به عشق کارکردن و شاغل شدن ، پا به کارزار وکالت نهاده اند و از طرف دیگر تبعاتی که به جهت سرایت این بیماری منحوس مشخص نیست . همانطور که مشاهده کردید آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه در مهر ماه سال جاری در زود ترین بازه زمانی ممکن برگزار شد .
اما برگزاری آزمون در فصل پاییز که این بیماری به اوج خود میرسد نشان از عدم مدیریت صحیح خواهد بود که عواقب بعدی آن به عهده ی برگزار کنندگان آزمون وکالت خواهد بود . امتحان وکالت می تواند دیرتر برگزار شود ولی خروجی سالم تری داشته باشد . شاید امروزه این سوال که علم بهتر است یا ثروت رنگ باخته و جایگزین هر دوی آنها صحت و سلامت شده است. نعمتی که هیچ چیز دیگری همسنگ و هم ارزش آن نیست .

خدمات وکیل تهران:

وکیل تهران آماده است با ارائه خدمات حقوقی آنلاین از جمله مشاوره حقوقی آنلاین و  تلفنی و همچنین نگارش شکوائیه آنلاین ، دادخواست آنلاین و لایحه آنلاین شما را در رسیدن به حقتان و اموالتان در هر کجای ایران که قرار دارید یاری نماید .

# تعویق آزمون وکالت
# برگزاری آزمون با تاخیر

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

  • عریضه نویسی آنلاین (کلیک کنید)عریضه نویسی آنلاین (کلیک کنید) یکی از افتخارات موسسه ما نوشتن لایحه دفاعیه، دادخواست، شکواییه و اظهارنامه یا همان عریضه نویسی آنلاین یا حضوری بصورت تخصصی توسط وکلا […]
  • لایحه دفاعیه آنلاین(کلیک کنید)لایحه دفاعیه آنلاین(کلیک کنید) لایحه نوشتارهایی است که از سوی طرفین دعوا در دعاوی حقوقی و کیفری به مقام قضایی تقدیم می شود. البته در عرف اگر  توسط وکلا نوشته شود، به آن […]
  • مشاوره حقوقی و کیفری(کلیک کنید)مشاوره حقوقی و کیفری(کلیک کنید) با مشاوره گرفتن در پرونده های حقوقی(مدنی) و کیفری از حقوق خود آگاه شده و بهترین دفاع را در دادگاه یا دادسرا انجام دهید. بارسنگین پرونده […]
  • سردار حاج قاسم سلیمانی آسمانی شدسردار حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد دلها می شکند ، اشک ها جاری می شود ولی قامت ها خم نمی شود حتی اگر مالک اشترها از بر علی رفته باشند . شهادت سرباز امت، ولایت ، اسلام و […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *