اطلاعیه ها
صفحه اصلی / اخبار حقوقی / قوه قضائیه هوشمند

قوه قضائیه هوشمند

قوه قضائیه هوشمند جزو محور‌های تحولی در دستگاه قضایی است

آیت‌ الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای راهبردی دادرسی الکترونیکی، اظهار داشت: موضوع قوه قضائیه هوشمند را جزء محور‌های تحولی در دستگاه قضایی قرار دادیم.

رئیس دستگاه قضا گفت: کار‌هایی از قبل انجام شده که لازم بوده، اما کافی نبوده و لازم است در جهت دادگاه‌های برخط و هوشمند‌سازی همه بخش‌هایی که امکان هوشمند سازی آن وجود دارد، اقداماتی صورت گیرد.

آیت‌الله رئیسی بیان داشت: مسأله استعلامات از مسائل بسیار مهم دستگاه قضایی است؛ قاضی باید بتواند دسترسی به اطلاعات پیدا کند.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: باید گام‌هایی برداشته شود برای ذخیره‌سازی اطلاعات انبوه که بتواند برای قاضی و مسؤول کشف جرم قابل دستیابی باشد.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه امکان ارتباط با همه بخش‌هایی که دارای بانک‌های اطلاعاتی هستند، ضرورت است، گفت: ما اگر به بخش‌های مختلف نگاه کنیم اقدامات خوبی انجام شده است؛ اما دولت الکترونیک آنطور که در قانون پیش‌بینی شده و آن درصدی از موفقیت که باید داشته باشیم، نداریم و این به خاطر ارتباط نداشتن با بخش‌هایی است که دارای اطلاعات است.

خدمات وکیل تهران:

وکیل تهران آماده است با ارائه خدمات حقوقی آنلاین از جمله مشاوره حقوقی آنلاین و  تلفنی و همچنین نگارش شکوائیه آنلاین و دادخواست آنلاین شما را در رسیدن به حقتان و اموالتان در هر کجای ایران که قرار دارید یاری نماید .

#شکوائیه آنلاین

#شکایت آنلاین

#مراحل شکایت و مشاوره حقوقی آنلاین

#خدمات آنلاین وکیل تهران

هادی حاجی نورمحمدی

راه در جهان یکی است

و آن راه راستی است.

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

  • کلاهبرداریکلاهبرداری کلاهبرداری کلاهبرداری بردن مال دیگری از طریق توسل توام با سونیت به وسایل یا عملیات متقلبانه است. وجه تمایز آن با سایر جرایم اموال در این […]
  • شکواییه آنلاینشکواییه آنلاین توضیحات...
  • عریضه نویسی آنلاینعریضه نویسی آنلاین یکی از افتخارات موسسه ما نوشتن لایحه دفاعیه، دادخواست، شکواییه و اظهارنامه یا همان عریضه نویسی آنلاین یا حضوری بصورت تخصصی توسط وکلا […]
  • دادخواست آنلایندادخواست آنلاین توضیحات ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *